Ron Bucanero Gold

Ron Bucanero Gold
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

104,79 kr– 119,95 kr

Billigste pris 104,79 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Guldfarvet rom fra Ron Bucanero, 70 cl. Økonomisk edition.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    104,79 kr
    700 ml149,70 kr/l
  • SparSidst set i dag
    104,95 kr
    700 ml149,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    119,95 kr
    700 ml171,36 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr105 kr110 kr115 kr120 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ron Bucanero Gold 700 ml

Ron Bucanero Gold (700 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 104,79 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 119,95 kr — en forskel på 14%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ron Bucanero Gold eller udforske flere Drikkevarer.