Rødspættefilet
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Fisk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 361 kJ (85 kcal) |
| Fedt | 1,9 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Rødspættefilet, 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag65,95 kr300 g 219,83 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Rødspættefilet 300 g
Rødspættefilet (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 65,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rødspættefilet eller udforske flere Kød & fisk .