Rock Krystal Vodka

Rock Krystal Vodka
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

88,95 kr– 94,95 kr

Billigste pris 88,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Rock Krystal Vodka fra Litauen, 70 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    88,95 kr
    70 ml1270,71 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    92,95 kr
    700 ml132,79 kr/l
  • SparSidst set i dag
    94,95 kr
    700 ml135,64 kr/l

Prishistorik (30 dage)

88 kr90 kr92 kr94 kr96 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Rock Krystal Vodka 700 ml

Rock Krystal Vodka (700 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 88,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 94,95 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rock Krystal Vodka eller udforske flere Drikkevarer.