Ritter Sport Mælkechokolade med Karamel og Kiks

Ritter Sport Mælkechokolade med Karamel og Kiks
100 g

Slik & snacks›Chokolade

22,00 kr– 29,95 kr

Billigste pris 22,00 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabRainforest Alliance

Allergener

MælkNødderSoja

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2304 kJ (553 kcal)
Fedt35 g
heraf mættet fedt19 g
Kulhydrat53 g
heraf sukkerarter44 g
Protein6,2 g
Salt0,63 g

Beskrivelse

Ritter Sport mælkechokolade med karamel og kiks. 100 g.

Priser i dag (5 butikker)

  • Nemlig(AI-matchet produkt)Tilbud slutter d. 4. oktoberSidst set i dag
    22,00 kr
    100 g220,00 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    100 g249,50 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    100 g249,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    26,95 kr
    100 g269,50 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    29,95 kr
    100 g299,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ritter Sport Mælkechokolade med Karamel og Kiks 100 g

Ritter Sport Mælkechokolade med Karamel og Kiks fra Ritter Sport (100 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,00 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Wolt Market til 29,95 kr — en forskel på 36%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ritter Sport Mælkechokolade med Karamel og Kiks eller udforske flere Slik & snacks.