Ristorante Salame Glutenfri

Ristorante Salame Glutenfri
315 g

Frost›Færdigretter

44,95 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1037 kJ (250 kcal)
Fedt11,1 g
Kulhydrat26 g
Protein10,8 g

Beskrivelse

Glutenfri salame fra Ristorante. 315 g pakning fra Tyskland.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    315 g142,70 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    315 g142,70 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    44,95 kr
    315 g142,70 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

45 kr45 kr46 kr46 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ristorante Salame Glutenfri 315 g

Ristorante Salame Glutenfri (315 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ristorante Salame Glutenfri eller udforske flere Frost.