Riskiks med Mørk Chokolade
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 483 kcal |
| Fedt | 23 g |
| heraf mættet fedt | 13 g |
| Kulhydrat | 59 g |
| heraf sukkerarter | 24 g |
| Protein | 6,6 g |
| Kostfibre | 7 g |
| Salt | 0,02 g |
Beskrivelse
Riskiks med mørk chokolade, 70 g pakning.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag14,50 kr70 g 207,14 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Riskiks med Mørk Chokolade 70 g
Riskiks med Mørk Chokolade fra Med MøRk Chokolade (70 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 14,50 kr hos Rema 1000 .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Riskiks med Mørk Chokolade eller udforske flere Brød & kager .