Ribeye Steaks med Marinade
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Brasilien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 93 kJ (22 kcal) |
| Fedt | 16,5 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 18,6 g |
| Kostfibre | 0,1 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Ribeye steaks med marinade.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag139,95 kr600 g 233,25 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Ribeye Steaks med Marinade 600 g
Ribeye Steaks med Marinade (600 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ribeye Steaks med Marinade eller udforske flere Kød & fisk .