Ribeye Steak med Marinade
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Irland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 796 kJ (190 kcal) |
| Fedt | 12 g |
| Kulhydrat | 0,8 g |
| heraf sukkerarter | 0,6 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Ribeye steak med marinade. 360 g. Sidste anvendelsesdato: 08-09-2025.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag85,00 kr360 g 236,11 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Ribeye Steak med Marinade 360 g
Ribeye Steak med Marinade (360 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 85,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ribeye Steak med Marinade eller udforske flere Kød & fisk .