Ribeye steak .
Produkt Detaljer
| Oprindelse | United Kingdom |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 742 kJ (178 kcal) |
| Fedt | 11 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Ribeye steak, 2 stykker à ca. 180 g. Oksekød egnet til grill eller pande.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag109,95 kr360 g 305,42 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Ribeye steak . 360 g
Ribeye steak . (360 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 109,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ribeye steak . eller udforske flere Kød & fisk .