Rexona Roll-on Deodorant

Rexona Roll-on Deodorant
75 ml

Personlig pleje›Kropspleje

39,95 kr

Billigste pris 39,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Rexona roll-on deodorant. 75 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    39,95 kr
    75 ml532,67 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    39,95 kr
    75 ml532,67 kr/l
  • MenySidst set i går
    39,95 kr
    75 ml532,67 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    39,95 kr
    75 ml532,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

36 kr37 kr38 kr39 kr40 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Rexona Roll-on Deodorant 75 ml

Rexona Roll-on Deodorant fra Rexona (75 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rexona Roll-on Deodorant eller udforske flere Personlig pleje.