Rexona Fresh Citrus deospray

Rexona Fresh Citrus deospray
150 ml

Personlig pleje›Toiletartikler

39,95 kr

Billigste pris 39,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Rexona deospray i varianten Fresh Citrus. 150 ml aerosol.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    39,95 kr
    150 ml266,33 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    39,95 kr
    150 ml266,33 kr/l
  • MenySidst set i går
    39,95 kr
    150 g266,33 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    39,95 kr
    150 ml266,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

36 kr37 kr38 kr39 kr40 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Rexona Fresh Citrus deospray 150 ml

Rexona Fresh Citrus deospray fra Rexona (150 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rexona Fresh Citrus deospray eller udforske flere Personlig pleje.