Revlon Bodylotion Honning og Kollagen

Revlon Bodylotion Honning og Kollagen
400 ml

Personlig pleje›Kropspleje

35,00 kr– 45,95 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Revlon bodylotion med honning og kollagen. 400 ml flaske til pleje af huden.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    400 ml87,50 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    35,00 kr
    400 ml87,50 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    45,95 kr
    400 ml114,88 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Revlon Bodylotion Honning og Kollagen 400 ml

Revlon Bodylotion Honning og Kollagen fra Revlon (400 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 45,95 kr — en forskel på 31%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Revlon Bodylotion Honning og Kollagen eller udforske flere Personlig pleje.