Relax Hårelastikker sort

Relax Hårelastikker sort
12 stk

Personlig pleje›Accessories

14,95 kr

Billigste pris 14,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Relax hårelastikker i sort farve, 12 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    14,95 kr
    12 stk1,25 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    14,95 kr
    12 stk1,25 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    14,95 kr
    12 stk1,25 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

15 kr15 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Relax Hårelastikker sort 12 stk

Relax Hårelastikker sort fra Relax (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Relax Hårelastikker sort eller udforske flere Personlig pleje.