Refsvindinge Dipa 5,7%

Refsvindinge Dipa 5,7%
500 ml

Drikkevarerݯl

23,95 kr– 24,95 kr

Billigste pris 23,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Refsvindinge Dipa øl, 5,7% alkohol, 50 cl. Dansk øl.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny3 for 59,95 kr · 19,98 kr/stk · spar 11,90 krSidst set i går
    23,95 kr
    500 ml47,90 kr/l
  • Min Købmand2 for 42,00 kr · 21,00 kr/stk · spar 7,90 krSidst set i går
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Tidligere priser
  • SparSidst set 3 dage siden
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

23 kr24 kr25 kr26 kr27 kr4. sep10. sep16. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Refsvindinge Dipa 5,7% 500 ml

Refsvindinge Dipa 5,7% (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 23,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,95 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Refsvindinge Dipa 5,7% eller udforske flere Drikkevarer.