Redken Shampoo med Arganolie

Redken Shampoo med Arganolie
300 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

179,00 kr– 189,00 kr

Billigste pris 179,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Redken shampoo med arganolie til hårbeskyttelse og glans.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    179,00 kr
    300 ml596,67 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    179,00 kr
    300 ml596,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    189,00 kr
    300 ml630,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

175 kr180 kr185 kr190 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Redken Shampoo med Arganolie 300 ml

Redken Shampoo med Arganolie fra Redken (300 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 179,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 189,00 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Redken Shampoo med Arganolie eller udforske flere Personlig pleje.