Radiser Økologisk Danmark
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologiske radiser fra Danmark. Klasse 1, 1 bdt.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag15,00 kr1 stk 15,00 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Radiser Økologisk Danmark 1 stk
Radiser Økologisk Danmark (1 stk) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Radiser Økologisk Danmark eller udforske flere Frugt & grønt .