Raakraft Tørfoder Voksen Kat med Fisk

Raakraft Tørfoder Voksen Kat med Fisk
3 kg

Dyremad›Katte

89,00 kr

Billigste pris 89,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Raakraft tørfoder til voksne katte med fisk som hovedingredienser.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i går
    89,00 kr
    3 kg29,67 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    89,00 kr
    3 kg29,67 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    89,00 kr
    3 kg29,67 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    89,00 kr
    3 kg29,67 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

89 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Raakraft Tørfoder Voksen Kat med Fisk 3 kg

Raakraft Tørfoder Voksen Kat med Fisk fra Raakraft (3 kg) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,00 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Raakraft Tørfoder Voksen Kat med Fisk eller udforske flere Dyremad.