Purina Tørfoder m. kylling

Purina Tørfoder m. kylling
800 g

Dyremad›Katte

49,00 kr– 69,95 kr

Billigste pris 49,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Purina tørfoder til katte med kylling. 800 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,00 kr
    800 g61,25 kr/kg
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    50,00 kr
    800 g62,50 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    69,95 kr
    800 g87,44 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Purina Tørfoder m. kylling 800 g

Purina Tørfoder m. kylling fra Purina (800 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Bilka til 69,95 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Purina Tørfoder m. kylling eller udforske flere Dyremad.