Purina Godbidder Laks

Purina Godbidder Laks
40 g

Dyremad›Katte

18,95 kr

Billigste pris 18,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Purina godbidder til katte med laks.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    18,95 kr
    40 g473,75 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    18,95 kr
    40 g473,75 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    18,95 kr
    40 g473,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

19 kr19 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Purina Godbidder Laks 40 g

Purina Godbidder Laks fra Purina (40 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Purina Godbidder Laks eller udforske flere Dyremad.