ProPud Proteinmilkshake Cappuccino Laktosefri

ProPud Proteinmilkshake Cappuccino Laktosefri
330 ml

Mejeri & køl›Plantebaserede alternativer

14,00 kr– 16,00 kr

Billigste pris 14,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🥛Laktosefri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi243 kJ (58 kcal)
Fedt1,5 g
heraf mættet fedt0,9 g
Kulhydrat4,9 g
heraf sukkerarter4,9 g
Protein6,1 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

ProPud proteinmilkshake med cappuccinosmag uden tilsat sukker og laktosefri, 330 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    14,00 kr
    330 ml42,42 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    14,00 kr
    330 ml42,42 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 29. oktoberSidst set i dag
    16,00 kr
    330 ml48,48 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr15 kr16 kr17 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af ProPud Proteinmilkshake Cappuccino Laktosefri 330 ml

ProPud Proteinmilkshake Cappuccino Laktosefri fra ProPud (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 16,00 kr — en forskel på 14%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe ProPud Proteinmilkshake Cappuccino Laktosefri eller udforske flere Mejeri & køl.