Probuilder Penselsæt Softgrip

Probuilder Penselsæt Softgrip
3 stk

Øvrigt

74,95 kr

Billigste pris 74,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Probuilder penselsæt med softgrip håndtag, 3 pensler.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 149,90 kr · 49,97 kr/stk · spar 74,95 krSidst set i dag
    74,95 kr
    1 stk74,95 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    74,95 kr
    3 stk24,98 kr/stk
  • Bilka3 for 149,90 kr · 49,97 kr/stk · spar 74,95 krSidst set i dag
    74,95 kr
    3 stk24,98 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

75 kr75 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Probuilder Penselsæt Softgrip 3 stk

Probuilder Penselsæt Softgrip fra Probuilder (3 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 74,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Probuilder Penselsæt Softgrip eller udforske flere Øvrigt.