Prinsessestang

Prinsessestang
300 g

Brød & kager›Kager

19,95 kr– 21,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Prinsessestang, dansk bagværk på 300 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    300 g66,50 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    20,00 kr
    300 g66,67 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,95 kr
    300 g73,17 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Prinsessestang 300 g

Prinsessestang (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,95 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Prinsessestang eller udforske flere Brød & kager.