Powerking Regular

Powerking Regular
250 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

3,95 kr– 9,00 kr

Billigste pris 3,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi43 kcal
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat10,3 g
heraf sukkerarter10,3 g
Protein0,1 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Scoring

Nutri-ScoreNutri-Score E

Beskrivelse

Powerking Regular energidrik i 250 ml dåse. Originalt opskrift.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    3,95 kr
    250 ml15,80 kr/l
  • Min Købmand4 for 20,00 kr · 5,00 kr/stk · spar 11,80 krSidst set i dag
    7,95 kr
    250 ml31,80 kr/l
  • SparSidst set i dag
    9,00 kr
    250 ml36,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

2 kr4 kr6 kr8 kr10 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Powerking Regular 250 ml

Powerking Regular (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 3,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 9,00 kr — en forskel på 128%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Powerking Regular eller udforske flere Drikkevarer.