Pomme d'or Tomatpassata
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 11 kJ (3 kcal) |
| Fedt | 0,2 g |
| Kulhydrat | 4,3 g |
| heraf sukkerarter | 4,3 g |
| Protein | 1,5 g |
| Kostfibre | 0,1 g |
| Salt | 0,4 g |
Beskrivelse
Pomme d'or tomatpassata i 500 g dåse.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag8,69 kr500 g 17,38 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Pomme d'or Tomatpassata 500 g
Pomme d'or Tomatpassata (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 8,69 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pomme d'or Tomatpassata eller udforske flere Kolonial .