Plast1 Arctic madopbevaringsboks

Plast1 Arctic madopbevaringsboks
750 ml

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

15,00 kr– 24,95 kr

Billigste pris 15,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Plast1 Arctic madopbevaringsboks med 0,75 liters indhold.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    15,00 kr
    750 ml20,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    15,00 kr
    750 ml20,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    15,00 kr
    750 ml20,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    750 ml33,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Plast1 Arctic madopbevaringsboks 750 ml

Plast1 Arctic madopbevaringsboks fra Plast1 (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 24,95 kr — en forskel på 66%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Plast1 Arctic madopbevaringsboks eller udforske flere Bolig & køkken.