Pitú Puro 40%

Pitú Puro 40%
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

79,99 kr– 174,95 kr

Billigste pris 79,99 kr hos Scandinavian Park — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)

Beskrivelse

Pitú Puro brasileirsk rom med 40% alkohol i 0,7 liters flaske.

Priser i dag (6 butikker)

Vis grænsehandel
  • Scandinavian ParkSidst set i dag
    79,99 kr
    700 ml114,27 kr/l
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    89,99 kr
    700 ml128,56 kr/l
  • SparSidst set i dag
    168,50 kr
    700 ml240,71 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    169,00 kr
    700 ml241,43 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    169,00 kr
    700 ml241,43 kr/l
  • MenySidst set i dag
    174,95 kr
    700 ml249,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr180 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pitú Puro 40% 700 ml

Pitú Puro 40% fra Pitu (700 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Meny til 174,95 kr — en forskel på 119%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pitú Puro 40% eller udforske flere Drikkevarer.