Pindstrup Langtidsvirkende Gødningstabletter

Pindstrup Langtidsvirkende Gødningstabletter
15 stk

Øvrigt

49,95 kr

Billigste pris 49,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pindstrup langtidsvirkende gødningstabletter. Pakke med 15 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,95 kr
    15 stk3,33 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    49,95 kr
    15 stk3,33 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    49,95 kr
    15 stk3,33 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

50 kr50 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pindstrup Langtidsvirkende Gødningstabletter 15 stk

Pindstrup Langtidsvirkende Gødningstabletter fra Pindstrup (15 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pindstrup Langtidsvirkende Gødningstabletter eller udforske flere Øvrigt.