Pindstrup Krukkemuld Spagnumfri ØkoØkologisk

Pindstrup Krukkemuld Spagnumfri Øko
20 L

Øvrigt

40,00 kr

Billigste pris 40,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pindstrup krukkemuld uden sphagnum til krukker. Økologisk certificeret.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 80,00 kr · 26,67 kr/stk · spar 40,00 krSidst set i dag
    40,00 kr
    20 L2,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    40,00 kr
    20 L2,00 kr/l
  • Bilka3 for 80,00 kr · 26,67 kr/stk · spar 40,00 krSidst set i dag
    40,00 kr
    20 L2,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pindstrup Krukkemuld Spagnumfri Øko 20 L

Pindstrup Krukkemuld Spagnumfri Øko fra Pindstrup (20 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 40,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pindstrup Krukkemuld Spagnumfri Øko eller udforske flere Øvrigt.