Pickwick Sort te med citron

Pickwick Sort te med citron
30 g

Kolonial›Kaffe

10,00 kr– 19,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabRainforest Alliance

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

Nutri-ScoreNutri-Score B
NOVA-gruppe4 – Ultraforarbejdet

Beskrivelse

Pickwick sort te med citronaromatisering. 20 thebreve.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenySidst set i dag
    10,00 kr
    600 g16,67 kr/kg
  • SparTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    10,00 kr
    30 g333,33 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    12,00 kr
    600 g20,00 kr/kg
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    15,00 kr
    30 g500,00 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    600 g33,25 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pickwick Sort te med citron 30 g

Pickwick Sort te med citron fra Pickwick (30 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 19,95 kr — en forskel på 100%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pickwick Sort te med citron eller udforske flere Kolonial.