Pepsi Cola

Pepsi Cola
500 ml

Drikkevarer›Sodavand

18,95 kr– 19,95 kr

Billigste pris 18,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi18 kcal
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat4,6 g
heraf sukkerarter4,6 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Pepsi Cola i 0,5 liters PET-flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    18,95 kr
    500 ml37,90 kr/l
  • Meny2 for 36,00 kr · 18,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    500 ml39,90 kr/l
  • Min Købmand2 for 35,00 kr · 17,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    500 ml39,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

19 kr19 kr20 kr20 kr21 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pepsi Cola 500 ml

Pepsi Cola (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 19,95 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pepsi Cola eller udforske flere Drikkevarer.