Peanutbutter Pusheren Smooth
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🍯 Uden tilsat sukker
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
NødderJordnødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2636 kJ (637 kcal) |
| Fedt | 53,7 g |
| Kulhydrat | 12,2 g |
| heraf sukkerarter | 6,4 g |
| Protein | 26,1 g |
| Kostfibre | 7,6 g |
| Salt | 0,5 g |
Beskrivelse
Peanutbutter Pusheren smooth peanutbutter i 300 gram.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr300 g 99,83 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Peanutbutter Pusheren Smooth 300 g
Peanutbutter Pusheren Smooth (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Peanutbutter Pusheren Smooth eller udforske flere Kolonial .