Pastora Medium Sherry

Pastora Medium Sherry
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

56,95 kr– 69,95 kr

Billigste pris 56,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pastora Medium Sherry fra Spanien. 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    56,95 kr
    750 ml75,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    56,95 kr
    750 ml75,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

55 kr60 kr65 kr70 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pastora Medium Sherry 750 ml

Pastora Medium Sherry (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 56,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 23%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pastora Medium Sherry eller udforske flere Drikkevarer.