Pastora Fino Sherry

Pastora Fino Sherry
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

59,95 kr– 71,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pastora Fino Sherry fra Spanien i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    71,95 kr
    750 ml95,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

55 kr60 kr65 kr70 kr75 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pastora Fino Sherry 750 ml

Pastora Fino Sherry (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 71,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pastora Fino Sherry eller udforske flere Drikkevarer.