Pasta di Maria Lasagneplader
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1178 kJ (278 kcal) |
| Fedt | 2,7 g |
| heraf mættet fedt | 1 g |
| Kulhydrat | 53 g |
| heraf sukkerarter | 1,4 g |
| Protein | 9,5 g |
| Kostfibre | 1,9 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Pasta di Maria lasagneplader til lasagne. 250 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag14,14 kr250 g 56,56 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Pasta di Maria Lasagneplader 250 g
Pasta di Maria Lasagneplader fra Pasta Di Maria (250 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 14,14 kr hos Rema 1000 .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pasta di Maria Lasagneplader eller udforske flere Mejeri & køl .