PartyDeco Bordkort m. guldkant

PartyDeco Bordkort m. guldkant
10 stk

Bolig & køkken›Festartikler

30,00 kr

Billigste pris 30,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

PartyDeco bordkort med guldkant. Pakke med 10 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    30,00 kr
    10 stk3,00 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    30,00 kr
    10 stk3,00 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    30,00 kr
    10 stk3,00 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

30 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af PartyDeco Bordkort m. guldkant 10 stk

PartyDeco Bordkort m. guldkant fra PartyDeco (10 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe PartyDeco Bordkort m. guldkant eller udforske flere Bolig & køkken.