Paradiso Peanut Butter Creamy Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Kina |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 254 kJ (61 kcal) |
| Fedt | 48,3 g |
| Kulhydrat | 16,9 g |
| heraf sukkerarter | 5,8 g |
| Protein | 24,5 g |
| Kostfibre | 6,3 g |
| Salt | 0,7 g |
Beskrivelse
Økologisk peanutbutter, creamy variant fra Paradiso, 340 gram.
Priser i dag (2 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,19 kr340 g 71,15 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag25,00 kr340 g 73,53 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Paradiso Peanut Butter Creamy Øko 340 g
Paradiso Peanut Butter Creamy Øko fra Paradiso (340 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,19 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Rema 1000 til 25,00 kr — en forskel på 3% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Paradiso Peanut Butter Creamy Øko eller udforske flere Kolonial .