Paradiso Aspargessnitter Fine Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Kina |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 8 kJ (2 kcal) |
| Fedt | 1 g |
| Kulhydrat | 0,8 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 1,4 g |
| Kostfibre | 1 g |
| Salt | 0,4 g |
Beskrivelse
Økologiske aspargessnitter, fine kvalitet, fra Paradiso. 227 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,95 kr227 g 114,32 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Paradiso Aspargessnitter Fine Øko 227 g
Paradiso Aspargessnitter Fine Øko (227 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Paradiso Aspargessnitter Fine Øko eller udforske flere Kolonial .