Paptallerkener Ø23 cm My Little Princess

Paptallerkener Ø23 cm My Little Princess
8 stk

Bolig & køkken›Festartikler

49,00 kr

Billigste pris 49,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Paptallerkener i diameter 23 cm med My Little Princess motiv, 8 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,00 kr
    8 stk6,13 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    49,00 kr
    8 stk6,13 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    49,00 kr
    8 stk6,13 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

49 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Paptallerkener Ø23 cm My Little Princess 8 stk

Paptallerkener Ø23 cm My Little Princess fra Andre mærker (8 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Paptallerkener Ø23 cm My Little Princess eller udforske flere Bolig & køkken.