Paptallerkener Ø 23 cm Fodbold

Paptallerkener Ø 23 cm Fodbold
8 stk

Bolig & køkken›Festartikler

49,00 kr

Billigste pris 49,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Paptallerkener med diameter 23 cm i fodbold design, 8 stk pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,00 kr
    8 stk6,13 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    49,00 kr
    8 stk6,13 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    49,00 kr
    8 stk6,13 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

49 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Paptallerkener Ø 23 cm Fodbold 8 stk

Paptallerkener Ø 23 cm Fodbold fra Andre mærker (8 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Paptallerkener Ø 23 cm Fodbold eller udforske flere Bolig & køkken.