Pantene Smooth & Sleek balsam

Pantene Smooth & Sleek balsam
200 ml
35,00 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Balsam fra Pantene i varianten Smooth & Sleek.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    200 ml175,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,00 kr
    200 ml175,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    200 ml175,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr16. sep19. sep22. sep26. sep29. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pantene Smooth & Sleek balsam 200 ml

Pantene Smooth & Sleek balsam fra PANTENE (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pantene Smooth & Sleek balsam.