Panda Exp Kokosmælk 5-7%
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sri Lanka |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 27 kJ (6 kcal) |
| Fedt | 6 g |
| Kulhydrat | 1,9 g |
| heraf sukkerarter | 1 g |
| Protein | 0,7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,5 g |
Beskrivelse
Panda Expressen kokosmælk med 5-7% fedtindhold i 400 ml dåse.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel-
Meny Sidst set i dag8,95 kr400 g 22,38 kr/kg -
Spar Sidst set i dag8,95 kr400 g 22,38 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag8,95 kr400 ml 22,38 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Panda Exp Kokosmælk 5-7% 400 g
Panda Exp Kokosmælk 5-7% (400 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 8,95 kr hos Meny .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Panda Exp Kokosmælk 5-7% eller udforske flere Kolonial .