Palmolive Shower Gel Milk & Honey

Palmolive Shower Gel Milk & Honey
250 ml

Personlig pleje›Kropspleje

16,97 kr– 35,50 kr

Billigste pris 16,97 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Palmolive shower gel med mælk og honning. Størrelse 250 ml.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • SparSidst set i går
    16,97 kr
    250 ml67,88 kr/l
  • MenySidst set i går
    18,50 kr
    250 ml74,00 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    18,95 kr
    250 ml75,80 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i går
    35,50 kr
    250 ml142,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr35 kr40 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Palmolive Shower Gel Milk & Honey 250 ml

Palmolive Shower Gel Milk & Honey fra Palmolive Milk & Honey (250 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,97 kr hos Spar, mens prisen er højest hos Wolt Market til 35,50 kr — en forskel på 109%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Palmolive Shower Gel Milk & Honey eller udforske flere Personlig pleje.