Palmolive Olive & Milk Shower Gel

Palmolive Olive & Milk Shower Gel
750 ml

Personlig pleje›Kropspleje

28,86 kr

Billigste pris 28,86 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Palmolive shower gel med oliven og mælk. Pumpeflaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    28,86 kr
    750 ml38,48 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    28,86 kr
    750 ml38,48 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    28,86 kr
    750 ml38,48 kr/l

Prishistorik (30 dage)

29 kr29 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Palmolive Olive & Milk Shower Gel 750 ml

Palmolive Olive & Milk Shower Gel fra Palmolive Olive & Milk Pumpe (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,86 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Palmolive Olive & Milk Shower Gel eller udforske flere Personlig pleje.