Palmolive Natural Fresh Volume Shampoo

Palmolive Natural Fresh Volume Shampoo
350 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

15,00 kr– 17,95 kr

Billigste pris 15,00 kr hos Bilka — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Palmolive shampoo med citrus og vitaminer til normalt til olieret hår, 350 ml.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaSidst set i dag
    15,00 kr
    350 ml42,86 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    17,00 kr
    350 ml48,57 kr/l
  • MenySidst set i dag
    17,95 kr
    350 ml51,29 kr/l

Prishistorik (30 dage)

15 kr16 kr17 kr18 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Palmolive Natural Fresh Volume Shampoo 350 ml

Palmolive Natural Fresh Volume Shampoo fra Palmolive (350 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Bilka , mens prisen er højest hos Meny til 17,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Palmolive Natural Fresh Volume Shampoo eller udforske flere Personlig pleje.