Palmolive 3-i-1 Shower Gel Magnesium Citron

Palmolive 3-i-1 Shower Gel Magnesium Citron
250 ml

Personlig pleje›Kropspleje

14,00 kr– 19,95 kr

Billigste pris 14,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Palmolive 3-i-1 brusegel med magnesium og citrusolie i 250 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    14,00 kr
    250 ml56,00 kr/l
  • Fakta Tyskland3 for 39,99 kr · 13,33 kr/stk · spar 5,01 krSidst set i dag
    15,00 kr
    250 ml60,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    18,50 kr
    250 ml74,00 kr/l
  • Spar2 for 35,00 kr · 17,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    250 ml79,80 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Palmolive 3-i-1 Shower Gel Magnesium Citron 250 ml

Palmolive 3-i-1 Shower Gel Magnesium Citron fra Palmolive (250 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 19,95 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Palmolive 3-i-1 Shower Gel Magnesium Citron eller udforske flere Personlig pleje.