Pære Packhams Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Argentina |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologiske pærer af sorten Packhams fra Argentina, klasse 1.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag30,00 kr500 g 60,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Pære Packhams Økologisk 500 g
Pære Packhams Økologisk (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pære Packhams Økologisk eller udforske flere Frugt & grønt .