Pågen Gifflar Kardemomme

Pågen Gifflar Kardemomme
260 g

Brød & kager›Kager

14,00 kr– 27,25 kr

Billigste pris 14,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

ÆgGlutenMælkNødder

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1418 kJ (337 kcal)
Fedt10 g
heraf mættet fedt1,3 g
Kulhydrat52 g
heraf sukkerarter19 g
Protein7,6 g
Salt0,55 g

Beskrivelse

Pågen gifflar med kardemomme. 260 g pakning af danske bagevarer.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    14,00 kr
    260 g53,85 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    260 g95,96 kr/kg
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 46,00 kr · 23,00 kr/stk · spar 8,50 krSidst set i dag
    27,25 kr
    260 g104,81 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pågen Gifflar Kardemomme 260 g

Pågen Gifflar Kardemomme fra Pågen (260 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Nemlig til 27,25 kr — en forskel på 95%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pågen Gifflar Kardemomme eller udforske flere Brød & kager.