Oreo Ice Cream

Oreo Ice Cream
850 ml

Frost›Is

50,00 kr– 55,95 kr

Billigste pris 50,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi984 kJ (235 kcal)
Fedt11 g
heraf mættet fedt8,1 g
Kulhydrat31 g
heraf sukkerarter23 g
Protein3,6 g
Kostfibre0,6 g
Salt0,18 g

Beskrivelse

Oreo is med karakteristisk smag. Pakning på 850 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    50,00 kr
    850 ml58,82 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    54,95 kr
    850 ml64,65 kr/l
  • SparSidst set i dag
    55,95 kr
    850 ml65,82 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Oreo Ice Cream 850 ml

Oreo Ice Cream fra Oreo (850 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 50,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 55,95 kr — en forskel på 12%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oreo Ice Cream eller udforske flere Frost.