Oral-B Tandpasta Sensitiv m. Blegningseffekt

Oral-B Tandpasta Sensitiv m. Blegningseffekt
75 ml

Personlig pleje›Tandpleje

26,00 kr– 29,95 kr

Billigste pris 26,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Oral-B tandpasta til følsomme tænder med blegningseffekt. 75 ml tube.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    26,00 kr
    75 ml346,67 kr/l
  • Spar2 for 50,00 kr · 25,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i går
    26,95 kr
    75 ml359,33 kr/l
  • Meny2 for 49,95 kr · 24,98 kr/stk · spar 9,95 krSidst set i går
    29,95 kr
    75 ml399,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

26 kr27 kr28 kr29 kr30 kr4. sep10. sep16. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Oral-B Tandpasta Sensitiv m. Blegningseffekt 75 ml

Oral-B Tandpasta Sensitiv m. Blegningseffekt fra Oral-B (75 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 29,95 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oral-B Tandpasta Sensitiv m. Blegningseffekt eller udforske flere Personlig pleje.