Oral-B Tandpasta med blegningseffekt

Oral-B Tandpasta med blegningseffekt
75 ml

Personlig pleje›Tandpleje

25,00 kr– 29,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Oral-B tandpasta med blegningseffekt i 75 ml tube. Tandblegning og hvide tænder.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    25,00 kr
    75 ml333,33 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    29,00 kr
    75 ml386,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    29,00 kr
    75 ml386,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Oral-B Tandpasta med blegningseffekt 75 ml

Oral-B Tandpasta med blegningseffekt fra Oral-B (75 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 29,00 kr — en forskel på 16%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oral-B Tandpasta med blegningseffekt eller udforske flere Personlig pleje.